Dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis šią savaitę pristato savo pirmąjį vaizdo klipą „Tik tu ir aš“, kuriame nusifilmavo šių metų „Eurovizijos“ atrankos dalyvė ir daugiau nei 20 jaunavedžių porų.

Pasakos, kurių niekas nepapasakos
 
 DEBIUTINĖ PAULIAUS STALIONIO PASAKŲ KNYGA! “Pasakos, kurių niekas nepapasakos” - tai unikali, dar niekur negirdėtų ir nematytų pasakų knyga, kurią parašė žinomas dainų autorius ir atlikėjas PAULIUS STALIONIS. Užburiančios, originalios, stebuklinės, pamokančios istorijos patrauks ne tik vaikučių, bet ir tėvelių dėmesį. Prireikė net dvejų metų kruopštaus darbo, kad dainininko - kūrėjo fantazijas puikiai įkūnytų dailininkas EDVINAS BAZEVIČIUS. Išduodame mažytę paslaptį... Laukite tęsinio!

Norintys įsigyti šią knygą su autoriaus parašu, kreipkitės: www.magic-shop.lt www.facebook.com/stalionis arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

P. S. Artimiausiu metu, prekybos vietose šios knygos nebus!

 Paulius Stalionis

Paulius Stalionis pristato titulinę naujo albumo dainą "AŠ TAVIMI TIKIU"!

 Paulius Stalionis

Pastaraisiais metais aktyviai Lietuvos scenose koncertuojantis dainininkas Paulius Stalionis po ilgokos pauzės (3 metų pertraukos) savo gerbėjus žada pradžiuginti visiškai nauju albumu, kuriame, kaip jau tapo įprasta, skambės 12 kūrinių.

Savo naują dainą „Aš norėčiau“ Paulius Stalionis įrašė su garsiais muzikantais.

Prieš 2 metus ketvirtąjį albumą „Svajonės pildosi“ išleidęs dainininkas Paulius Stalionis savo gerbėjus džiugino aktyviai koncertuodamas po visą Lietuvą, tačiau nelepino naujais kūriniais. Tačiau ilgai trukęs laukimas baigėsi, nes dainininkas ryžosi pristatyti ką tik įrašytą dainą „Aš norėčiau“, prie kurios įrašymo prisidėjo melomanams puikiai žinomi atlikėjai – pianistas Saulius Šiaučiulis, gitaristas Virginijus Pažemeckas (iš grupės „Studija“), būgnininkas Edmas Juška (iš grupės „Tabasco“) ir prodiuseris Audrius Janonis. „Esu dėkingas šiems muzikos grandams, kurie mano kūriniui suteikė ryškias spalvas, – sakė Paulius Stalionis. – Esu dėkingas klausytojams, kurie užpildo mano koncertų salių vietas. Esu dėkingas žmonai Linai, kuri palaiko mane šioje, tikrai nelengvoje, profesijoje. Esu dėkingas savo tėvams, be kurių aš būčiau neturėjęs to, ką turiu. Mano mintys virsta dainomis, jei jos sutampa su klausytojų mintimis, vadinasi tikslas pasiektas. Kodėl aš dėkoju? Todėl, kad mes privalome branginti tuos žmones, kurie yra mūsų dalis. Apie tai ir sukūriau dainą „Aš norėčiau“.

Dainininkas Paulius Stalionis po ilgos pertraukos pristato naują savo kūrinį „Tu pastebėjai“. Daug mėnesių tylėjęs atlikėjas artėjant žiemai nusprendė su savo gerbėjais pasidalinti vasara kvepiančia daina. „Turbūt esu nostalgijos valdomas žmogus, – spėliojo Paulius Stalionis. – Vasarą kuriu dainas apie žiemą, rudenį – apie vasarą.“
„Kita vertus, daug koncertuoju, dirbu prie savo pasakų knygos, tad pastaruoju metu trūksta laiko kūrinių įrašams. Todėl džiaugiuosi bendradarbiavimu su muzikos prodiuseriu Ramūnu Tamošausku ir grupės „Studija“ gitaristu Virginijumi Pažemecku – manau, kad su jų pagalba radau tinkamą skambesį mano naujausiai dainai. Manau, kad „Tu pastebėjai“ turėtų tapti daugelio radijo stočių ryto himnu. Ji turėtų pažadinti net patį didžiausią miegalių“, - kalbėjo dainininkas.

P. Stalionis taip pat užsiminė, kad jau yra įrašyti dar 4 nauji kūriniai, kurie taps naujo dainininko albumo pagrindu.

Lietuvišką pop muziką iš sąstingio vėl žadina Paulius Stalionis, kuris išleidžia jau ketvirtąjį savo albumą per pastaruosius tris metus! Savo kūrybos dainomis išgarsėjęs atlikėjas pristato naują savo studijinį darbą – CD „Svajonės pildosi“, kuris stebina kokybės, stilistikos ir kūrinių įvairovės prasme.