Praėjusį savaitgalį dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis turėjo puikią progą pailsėti nuo muzikos, kadangi dalyvavo savo dukters krikštynose. Stebint artimiausiems žmonėms Pauliaus ir jo išrinktosios Linos dukra Paulina buvo pakrikštyta Kretingos Bernardinų vienuolyne.


„Nors dukrelė iš prigimties pakankamai rami, tačiau ceremonijos metu ji užkūrė tikrą pirtį visiems susirinkusiems,“ - juokėsi Paulius. „Dar neįpusėjus krikšto apeigoms, Paulina parodė tokias savo balso galimybes, kad likusią ceremonijos dalies esmę buvo galima išskaityti tik iš krikštytojo brolio Andriaus lūpų. Vienas draugas netgi pajuokavo, kad auga nauja dainininkė. Kaip bus - parodys ateitis. Dabar ne tik mūsų, bet ir Dievo valioje, kad dukrelė augtų sveika ir viskuo aprūpinta. Kadangi mano šeima iš rimtų dalykų nemėgsta darytis reklamos, todėl krikšto tėvais pasirinkome tikrus draugus, o ne pramogų pasaulio atstovus,“ – sakė daininininkas.

Po krikšto sakramento laimingi tėveliai ir svečiai išvyko į Klaipėdą, kur įvyko neoficialioji šventės dalis. „Kadangi visą šventę organizavome dviese su Lina, tai atėmė daug laiko ir pastangų, tačiau net ir tada nepamiršau muzikos - šio neeilinio įvykio proga sukūriau dainą „Tavo sapnuose“, dedikuotą dukrelei. Dabar svarstau galimybę ją įrašyti ir įtraukti į savo antrąjį albumą,“ - atviravo P.Stalionis.

 

 

Krik6tynos