Šiandien jau drąsiai galime nuraminti ištikimiausius Pauliaus Stalionio gerbėjus. Po beveik savaitės praleistos ligoninėje atlikėjas sveiksta namuose ir jau šį savaitgalį ruošiasi net penkiems savo koncertams.


Pasak Pauliaus, praėjusį penktadienį jam prasidėjo ūmūs pilvo skausmai. Nepadėjo net vaistai, todėl dainininkas savo automobiliu nuvyko į ligoninę. Tyrimai parodė, kad skausmo priežastis - tulžies uždegimas ir joje susikaupę akmenys, todėl šį pirmadienį jam buvo atlikta skubi operacija. Beje, jei dainininkas būtų dar šiek tiek delsęs ir nesikreipęs į medikus, pasekmės galėjo būti nenuspėjamos.

„Noriu labai padėkoti mane operavusiam Klaipėdos universitetinės ligoninės chirurginio skyriaus vedėjui Feliksui Grigalauskui ir visam personalui. Jie man paliko ne tik gerų specialistų, bet ir puikių žmonių įspūdį. Šių medikų dėka tikiuosi pragyventi dar ne vienerius metus ir savo dainomis džiuginti ištikimų gerbėjų širdis. Ligoninėje niekas manęs negąsdino dėl pavojaus gyvybei, bet įtariu, kad iki tragedijos buvo likęs tik vienas žingsnis, todėl antrasis mano albumas galėjo tapti paskutiniu...“ – sake atlikėjas.

Pauliui Stalioniui ligoninėje teko gulėti ir „tarybiniais“ metais. Jis teigė, kad tuometinis ir dabartinis medikų požiūris į pacientus skiriasi kaip diena nuo nakties.