Antrasis albumas   Lygiai prieš metus, dainininkas, poetas, ir garsus dainų bei tekstų autorius Paulius Stalionis Lietuvos publikos teismui pristatė savo debiutinį albumą „Vakarai ilgi“. Albumui nebuvo lemta dulkėti lentynose – per tris mėnesius jis tapo auksiniu, o paties Pauliaus koncertinė veikla išaugo dešimteriopai!

  Po stulbinančios pirmojo „kūdikio“ sėkmės, dainininkas neperkaito šlovės spinduliuose, o ištisus metus, laisvu nuo koncertų metu, kūrė ir dirbo tobulindamas naujausius savo kūrinius. Viso šio darbo rezultatą klausytojai galės įvertinti įsigiję antrąjį atlikėjo albumą „Aš atnešiu Tau saulę“, kuris prekybos vietose pasirodys jau birželio pradžioje! Šis žodžių junginys – ne naujiena pop muzikos gerbėjams. Prieš 16 metų dainą „Aš atnešiu“, kurią dar paauglys būdamas sukūrė P. Stalionis, dainavo visa Lietuva. Tiesa, tuo metu ji tik įrašuose skambėjo iš paties autoriaus lūpų, bet tapo tramplinu į šlovės aukštumas itin populiaria tapusiai grupei „Dinamika“. Geros dainos nesensta, todėl Paulius nusprendė šį kūrinį prikelti iš praeities. Ir ne bet kaip! Prabėgus daugeliui metų dainą „Aš atnešiu“ jis atlieka su ta pačia, buvusia „Dinamikos“ soliste Viktorija. Naujausiame Pauliaus Stalionio albume „Aš atnešiu Tau saulę“ – 12 dainų. Romantiškais, linksmais, nuoširdžiais ir nebanaliais kūriniais pasižymintis atlikėjas ir šį kartą stengsis nenuvilti savo gerbėjų.

„Šiuo albumu esu tikrai labai patenkintas. Neslėpsiu – kokybės prasme ir temų įvairove jis netgi pranoksta mano debiutinį albumą „Vakarai ilgi“.“ – džiaugėsi Paulius. - „Visus metus, palaipsniui įrašinėdamas naujausius kūrinius, savo koncertuose pristatinėjau juos publikai. Sulaukdavau ne tik šilto žiūrovų palaikymo, bet ir netikėtų prašymų pakartoti dar niekur neskambėjusias melodijas. Ar galite įsivaizduoti kaip sunku sukurti tokią dainą, kurią publika dainuotų išgirdusi ją tik vieną kartą? Šiuo atveju turbūt pranokau pats save, nes savo koncertuose, atlikdamas naujo albumo dainas, matau ne tik šokančius, plojančius, bet ir ašaras braukiančius žiūrovus. Gal būt todėl, kad man nėra sunku pajusti tai, ką jaučia paprastas žmogus, kadangi gyvenime esu ragavęs ir šilto, ir šalto. Pats savo kailiu patyriau ką reiškia netekti draugų ir mylimųjų. Žinau ką reiškia išdavystė, apgaulė, pergalės ir pralaimėjimai. Tai itin ryškiai atsispindi naujausioje mano kūryboje. Kiekviena raidė, kiekviena nata – tai aš ir mane supantis pasaulis. Savo išgyvenimus – linksmas ir liūdnas akimirkas paverčiau eilėmis, eiles – melodijomis, o padirbėjus įrašų studijose jos virto dainomis. Kartoju ir kartosiu – visas dainas kurias atlieku, sukūriau pats. Nesivaikau pigaus ir trumpalaikio populiarumo perdirbinėdamas užsienietiškus šlagerius ir niekada to nedarysiu. Mano klausytojai gali būti ramūs – įsigydami mano albumą jie savo namuose turės tikrą lietuvišką prekę.“

Pauliaus Stalionio albume „Aš atnešiu Tau saulę“ išaukštinamas moters grožis, pagarba brangiausiam žmogui - mamai, taip pat paliečiamos skaudžios emigracijos, išdavystės, nelaimingos meilės ir netgi sporto temos. Tačiau visumoje kūriniuose dominuoja optimistiškos nuotaikos. „Manau, kad liūdesiu ir savo ašaromis baigianti paspringti mūsų tauta nusipelnė būti apdovanota bent jau viltimi dėl geresnio gyvenimo. Žinoma, mano dainos nei vieno žmogaus problemų neišspręs, bet gal būt padės trumpam jas pamiršti.“ – atviravo dainininkas.

Klausytojai jau turėjo progą išgirsti šlageriais tampančias naujausias Pauliaus Stalionio dainas „Kiemo karalienė“, „Apgavikė“, „Meilės trikampis“, „Olimpinė ugnis“, „Aš ne tavo pusė“, kurios ne vieną savaitę laikėsi radijo stočių „topuose“, o dabar savo skambesiu džiugins visus, kurių fonotekos sąrašą papildys albumas „Aš atnešiu Tau saulę“.