Nerūpestingai tikėjęsis praleisti atostogas su šeima Paulius Stalionis vos išvengė didelės nelaimės.


Kaip pasakojo atlikėjas, jam važiuojant autostrada „Klaipėda – Kaunas“ nuo priešais buvusio automobilio atitrūko prastai pritvirtinta 2,5 m ilgio, 25 cm pločio ir 5 cm storio lenta, kuri, fortūnos dėka, kliudė ne priekinį ar šoninį stiklą, o Pauliaus Stalionio vairuojamo „Opel Zafira“ priekinį kapotą, dešinės pusės veidrodėlį ir sparną bei dureles.

„Išgąsčio buvo, patikėkit, labai daug. Juk mašinoje sėdėjo visa mano šeima. Tad praėjus adrenalino poveikiui galėjau tik pasidžiaugti, kad niekas per stebuklą nenukentėjo... Aišku, nuotaika buvo sugadinta, teko ilgai bendrauti ir su policija, ir su draudikais, ir su avarijos kaltininku. Vis dėlto – svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai tiek man, tiek mano šeimai,“ – sakė Paulius Stalionis.

Beje, atlikėjas prisiminė, kad lygiai toje pačioje autostrados atkarpoje, 73-ajame kilometre, prieš dvylika metų buvo sugedusi kita jo mašina ir jam netgi teko joje nakvoti, belaukiant pagalbos. Pasirodo, tada iškviesto padėti žmogaus automobilis važiuojant irgi sugedo, o pranešti apie tai Pauliui Stalioniui, tais laikais dar nesinaudojusiam mobiliu telefonu, nebuvo galimybės.

„Matyt, tai viena iš tų energetiškai aktyvių vietų, kur dažnai įvyksta nelaimės arba keisti dalykai. Esu ne kartą girdėjęs tokių pasakojimų, bet dabar savo kailiu įsitikinau, kad taip būna,“ – stebėjosi dainininkas.