Paulius Stalionis

Pastaraisiais metais aktyviai Lietuvos scenose koncertuojantis dainininkas Paulius Stalionis po ilgokos pauzės (3 metų pertraukos) savo gerbėjus žada pradžiuginti visiškai nauju albumu, kuriame, kaip jau tapo įprasta, skambės 12 kūrinių.

"Artėja mažas jubiliejus - jau dedami paskutiniai štrichai prie mano 5 - ojo albumo užbaigtuvių! - šypsojosi Paulius. - Liko visai nedaug laukti... Už kelių mėnesių jis turėtų pasirodyti ir parduotuvių lentynose. Šį kartą labai atidžiai analizavau savo gerbėjų pageidavimus. Vieni naujame albume prašė "įpinti" daugiau romantikos, kiti laukia linksmų dainų, o treti pageidavo, kad savo kūryboje tiesiog nepabėgčiau nuo savęs. Manau, kad tris metus ėjau kryptinga linkme ir savo kūrybos dainas naujausiam albumui parinkau tas, kurios ateityje džiugins ne tik mane patį, bet ir sparčiai didėjantį mano klausytojų būrį."
Šiandien Paulius Stalionis visiems dovanoja kūrinį iš būsimo savo albumo. "Daina "Kai liksi viena" - tai mūsų praeities ir dabarties klaidų atspindys, - aiškino Paulius Stalionis. - Klaidų, kurių jau neįmanoma ištaisyti, bet ir neįmanoma pamiršti. Tie, kas kada nors mylėjo, mane supras. Gal  nuskambės ir keistai, tačiau šią dainą dedikuoju savo žmonai Linai. Tie, kurie išklausysite mano dainą "Kai liksi viena", nesupraskite manęs klaidingai - žmonai dedikuoju ne dainos tematiką, o patį kūrinį."

Muzikos ir teksto autorius: Paulius Stalionis. Aranžuotė: Ramūnas Tamošauskas.

Foto: Jūratė Čiakienė.

Daina "Kai liksi viena":