Paskelbus naujieną apie greitai pasirodysiantį debiutinį Pauliaus Stalionio albumą „Vakarai ilgi“ ir paviešinus įspūdingą sąrašą atlikėjų, kuriems jis iki šiol yra rašęs dainas ar jų tekstus, dainininko telefonas beveik netilo nuo kitų atlikėjų skambučių.

Visi skambinusieji pageidavo, kad Paulius sukurtų tekstus arba pilnas dainas jų repertuarui. „Džiaugiuosi dėl tokio pagyvėjimo, kadangi idėjų kol kas nestokoju.

Neskirstau atlikėjų į rimtus ir nerimtus, todėl dažniausiai niekam neatsisakau sukurti melodijos arba teksto,“ - atviravo Paulius. „Kadangi pats kuriu ir atlieku taip vadinamą „pop“ stiliaus muziką, tai dažniausiai bendradarbiauju su panašaus profilio atlikėjais.

Tačiau prieš porą dienų mane tiesiog pribloškė vienos metalistų kompanijos prašymas sukurti tekstą jų naujausiam kūriniui!!!“ - stebėjosi dainininkas. „Kol kas dar jiems neatsakiau garantuoto „taip“, tačiau beveik neabejoju, kad kažkas pavyks. Moku kurti ne tik romantiškus tekstus.

Mano sąsiuviniuose yra nemažai ir ironiškų, ir pikantiškų, ir tragikomiškų, ir net šokiruojančių tekstų, todėl, kol mūza dar gyvena mano namuose, nežadu veltui švaistyti laiko ir pagal savo galimybes išbandyti įvairiausius kūrybos iššūkius.“