"Privatu"


PrivatuPaulius Stalionis (35)

Vardas, pavardė: Paulius Stalionis.
Gimimo data, vieta: 1975 05 14, Kauno raj., Garliava.
Šeima: mylimoji Lina (33), abiejų sūnūs iš pirmųjų santuokų Julius (11) ir Žygimantas (12) ir Paulina (2,5).
Šeiminė padėtis: išsiskyręs.
Veikla: dainų kūrėjas ir atlikėjas.

Kartais porai reikia beveik dešimtmečio, kad galutinai suprastų, jog yra vienas kitam skirti ir ryžtųsi įteisinti savo santykius oficialiai. Taip nutiko ir populiariam dainų autoriui bei atlikėjui Pauliui Stalioniui. Jis po 9 metų draugystės pagaliau pasipiršo savo išrinktajai ir apie tai sutiko atvirai papasakoti žurnalui „Privatu!“.

Pauliau, pirmiausiai sveikinu judviejų su Lina šeimą. Kodėl prireikė 9 metų, kad paprašytum Linos rankos?
Po 9 metų bendro gyvenimo kitaip ir būti negali. Jau ir anksčiau būdavo kalbų apie tai, tačiau abu skaudžiai išgyvenome prieš tai buvusias skyrybas (tiek Paulius, tiek Lina yra kartą patyrę skyrybų skausmą – red.past.). Todėl nenorėjome skubėti. Nors, tiesą pasakius, dėl to, jog mes ik šiol gyvenome nesusituokę, kalčiausias esu pats.

Ar jautei spaudimą iš aplinkinių dėl to, jog su Lina gyvenote nesusituokę?
Tai nutiko tik kartą, kai prieš 4 metus buvau išpažinties. Tąkart kunigas nesutiko man duoti vadinamo „išrišimo“, kadangi su drauge gyvenau nesusituokęs. Atsimenu, kad tuomet ir man, ir Linai šis įvykis buvo tarsi dūris į širdį.
Tačiau nei mūsų artimieji, nei draugai, niekada nedarydavo spaudimo ir neragindavo greičiau tuoktis. Labai dėl to džiaugiuosi. Manau, vestuvėms reikia subręsti. Ir nieko nepadarysi, kad kartais tas brandos laukimas užtrunka net 9 metus (šypteli). Jei jau tiek pragyvenome, tai būsime kartu ir 99 metus. Mano siekiamybė – būti su Lina iki grabo lentos.

Ar kas nors pasikeitė, kai kartu su Lina susilaukėte judviejų pirmagimės Paulinos?
Kai neturėjome bendro vaikelio, viskas atrodė paprasčiau. Dabar kartais nepatogumų sukelia tai, kad dukrytės ir mamos visai kita pavardė. Tačiau nemanau, jog tai esminis dalykas. Kur kas svarbiau, kad per tuos 9 metus mūsų santykiai nepašlijo. Iki šiol išliko ir jausmai, ir meilė, ir pagarba. Su Lina vienas kitą pažįstame kaip nulupti (šypsosi).

Tai gal būsima santuoka tik dar labiau sustiprins jūsų meilę?
Sunku pasakyti. Manau, ne vestuvės viską lemia, o kasdienis požiūris į savo partnerę. Reikia stengtis kiekvieną dieną dėl santykių. Be abejo, nėra ir pas mus idealių akimirkų. Būna ir krizių, ir piktumų, tačiau viskas praeina...

Ar jau konkrečiai galvojate apie vestuvių datą ir smulkmenas?
Kol kas viskas dar pradinėje stadijoje, tačiau esame labai spontaniški žmonės. Gali būti, kad mūsų vestuvės įvyks labai greitai.

Ketinate ir bažnyčioje tuoktis?
Kartą jau buvau sutuoktas Dievo akivaizdoje, tačiau tikiuosi, kad pavyks tą sąjungą anuliuoti pagal visas taisykles, nes tam yra rimtas pagrindas. Mano didžiausia svajonė yra su Lina susituokti ir bažnyčioje.

Ar bendrauji su savo buvusia žmona?
Tik tiek, kiek tai liečia vaiko auginimą. Nejaučiame vienas kitam pykčio, todėl linkiu jai gyvenime tik sėkmės.

Tau dabar sekasi ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir muzikinėje karjeroje: albumai išpirkti, koncertų nestinga. Kokios Tavo muzikinės ambicijos?

Po specialiai padarytos metų pertraukos, vėl ketinu grįžti į televiziją, filmuotis įvairiose laidose. Taip pat netrukus išleisiu net du albumus. Vienas, kuris vadinsis „Publikai pageidaujant...“ pasirodys dviejų savaičių bėgyje. Ši kompaktinė plokštelė bus sudaryta iš geriausių mano kūrinių ir kelių dar negirdėtų įrašų. Na, o žiemos pabaigoje išleisiu visiškai naują albumą.

Ar labai pasitiki savo jėgomis, kad leidi iš karto du albumus, ar tiesiog yra tam poreikis?

Nesumeluosiu: sulaukiu labai daug prašymų iš savo klausytojų. Jie pageidauja ir naujų, ir senesnių mano dainų tikindami, jog neberanda prekyboje jau išleistų albumų. Dėl tokio žmonių susidomėjimo esu labai laimingas.


Lina Narmantienė (33)
„Paulius – mano žmogus“

Šiltai apie savo gyvenimo draugą ir būsimą vyrą Paulių atsiliepia jo išrinktoji Lina. Moteris mano, jog judviejų sužadėtuvės ir būsimos vestuvės – pačiu laiku.
„Ėjimas link to buvo ilgas. Džiaugiuosi dėl būsimo mūsų santykių įteisinimo. Galėsime oficialiai vadintis šeima, bus pripažintas ir mūsų statusas visuomenėje, vaikai jausis saugesni. Viskas bus ramiau ir aiškiau“, – mintimis dalijasi Lina.
Moteris negaili gražių žodžių savo gyvenimo draugui ir drąsiai sako: „Taip, Paulius – mano žmogus. Žinoma, negalima kalbėti už visą gyvenimą, tačiau dabar man taip atrodo. Džiaugiuosi, kad mes gerai suprantame vienas kitą.“

Žygimanto Baryso tekstas

Foto: Jūratė Čiakienė